ART / Lithographs / Litographs 8652233
nr 865 2233
Louis Bastin
(1912-1979), Sverige
3 pcs. Louis Bastin (1912-1979), children, signerade och numrerade, motivet: 15x12 + 20x15,
LITOGRAPHS, 3 st. Louis Bastin (1912-1979), barn, signerade och numrerade, motivet: 15x12 + 20x15
Louis Bastin, Swedish painter and graphic artist, born 1912, dead 1979.
400
SEK 200
Monday December 16 2013
at 18:07:42
10/12 17:06:53
150 kr
10/12 23:45:00
Louis Bastin
Read more about Louis Bastin
All världens barn (Lisa Larson)